توزیع بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم در بین کشاورزان یزدی

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، مدیر کل تعاون روستایی استان یزد از توزیع قریب 10 هزار تن انواع کود شیمیایی، ریز مغذی و آلی و زیستی و بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم در بین کشاورزان این استان اطلاع داد.

توزیع بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم در بین کشاورزان یزدی

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، یدالله جوادپور اظهار کرد: شبکه تعاون روستایی و کشاورزی استان در شش ماهه نخست امسال بیش از 90 هزار و 211 تن انواع نهاده های دامی نظیر سبوس، جو، ذرت دانه ای، کنجاله سویا، کنجاله پنبه، کنسانتره دامی خریداری و میان فراوریکنندگان واحدهای دام و طیور استان توزیع نموده است.

وی در ادامه گفت: دراین مدت بیش از یک هزار تن انواع بذور گندم و جو به تفکیک بذر گندم رقم های سیوند، نارین، طلایی، سارنگ، بهاران، سیستان و برزگر و بذر جو رقم های نصرت، مهر طبقات پرورشی، مادری و گواهی شده نیز توسط اتحادیه تعاونی های فراوری استان و تحت نظارت تعاون روستایی خریداری و بوجاری شده که این میزان در مقایسه با سال گذشته 31 درصد افزایش داشته است.

مدیر کل تعاون روستایی استان همچنین توضیح داد: شبکه تعاون روستایی و کشاورزی استان یزد در شش ماهه نخست امسال قریب 10 هزار تن انواع کود شیمیایی، ریز مغذی و آلی و زیستی و بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم تأمین و در بخش کشاورزی استان توزیع نموده است.

جوادپور در انتها یادآور شد: شبکه تعاونی های روستایی، کشاورزی و فراوری استان یزد با عضویت بیش از 10 هزار نفر از کشاورزان، روستائیان و فراوریکنندگان بخش کشاورزی در اقصی نقاط استان در قالب 102 تعاونی و اتحادیه روستایی، کشاورزی، فراوری و زنان با سرمایه ای قریب 219 میلیارد ریال و ذخیره قانونی بالغ بر 93 میلیارد ریال تحت نظارت تعاون روستایی استان در مورد تامین و توزیع انواع نهاده های دامی و کشاورزی مورد احتیاج فراوریکنندگان بخش کشاورزی استان فعالیت دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توزیع بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم در بین کشاورزان یزدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع بیش از 10 هزار لیتر انواع سموم در بین کشاورزان یزدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید