درخواست سخنگوی دولتی بخش سلامت آمریکا از مردم: ماسک نخرید، ماسک تاثیری در جلوگیری از ابتلا به کرونا ندارد

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، پزشک ارشد آمریکا از مردم خواست دست از خریدن ماسک بردارند و گفت: این ماسک ها تاثیری در جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ندارند.

درخواست سخنگوی دولتی بخش سلامت آمریکا از مردم: ماسک نخرید، ماسک تاثیری در جلوگیری از ابتلا به کرونا ندارد

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی به نقل از بلومبرگ، پزشک ارشد آمریکا که سخنگوی دولت فدرال این کشور در رابطه با سلامت عمومی است، از مردم خواست دست از خریدن ماسک بردارند و گفت: این ماسک ها تاثیری در جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ندارند.

وی در توییتر نوشت: دیگر ماسک نخرید! این ماسک ها هیچ تاثیری در جلوگیری از ابتلای شما به ویروس کرونا ندارند ولی اگر در اختیار بیماران نباشند، هم آنها به خطر می افتند و هم کل جامعه.

جروم آدامز گفت: بهترین راه برای محافظت از خود و جامعه، ماندن در خانه در هنگام بیماری و شستن دستها با آب و صابون است. به این ترتیب از گسترش این بیماری تنفسی جلوگیری می گردد.

در این بین، وزارت غذا و داروی آمریکا از بعضی آزمایشگاه ها خواست تا قبل از به وجود آمدن شرایط اضطراری، آزمایشهای تشخیصی بر روی این ویروس را شروع نمایند.

بعضی آزمایشگاه ها درخواست رسمی برای شروع آزمایش ها را ارائه داده بودند و حالا این وزارتخانه مخالفتی با آزمایش نمونه ها ندارد.

99

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست سخنگوی دولتی بخش سلامت آمریکا از مردم: ماسک نخرید، ماسک تاثیری در جلوگیری از ابتلا به کرونا ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست سخنگوی دولتی بخش سلامت آمریکا از مردم: ماسک نخرید، ماسک تاثیری در جلوگیری از ابتلا به کرونا ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید