شجاع دوباره اخراج شد، ربیع خواه مصدوم

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، بازی های تدارکاتی برای پرسپولیس فرصت های خوبی هستند تا شناخت کالدرون از ترکیب کامل شود. او از دل این بازی ها به اطلاعات بهتری درباره بازیکنانش رسیده.

شجاع دوباره اخراج شد، ربیع خواه مصدوم

بازی تدارکاتی پرسپولیس و گل گهر از ساعت 17 و 30 دقیقه امروز در ورزشگاه کارگران آغاز شد که در نهایت با برد خفیف سرخ ها به سرانجام رسید.

عصر امروز (چهارشنبه) پرسپولیس از ساعت 17 و 30 دقیقه در آخرین بازی تدارکاتی پیش فصل خود مقابل گل گهر سیرجان در ورزشگاه کارگران به میدان رفت.ترکیب اولیه پرسپولیس عبارت بود از علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، محمد حسین کنعانی زادگان، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا (کاپیتان)، سعید حسین پور، سیامک نعمتی، آدام همتی، محمد امین اسدی، مهدی عبدی و امیر روستایی.

در دقیقه 22 محسن ربیع خواه مصدوم شد و جای خودش را به احسان حسینی داد.

نیمه اول این بازی با وجود موقعیت های دو تیم بدون گل تمام شد اما چهار دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که از سمت چپ توسط مهدی ترابی صاحب موقعیت شد و این بازیکن ارزنده سرخپوشان با یک شوت زیبای دقیق با پای چپ، اولین گل این دیدار محبت آمیز را به ثمر رساند.

بعد از هدر رفتن موقعیت های دو تیم در دقیقه 70 پاس در عمق برای مهاجم گل گهر ساخته و پرداخته شد. مدافعان پرسپولیس هم جا ماندند و مهاجم میهمان با گلر سرخپوشان تک به تک شد و گل تساوی بازی به ثمر رسید.

در دقیقه 74 فرشاد احمدزاده مصدوم شد و امیر روستایی به جای او وارد زمین شد اما اتفاق عجیب آنجا بود که در دقیقه 76 شجاع خلیل زاده به دلیل اعتراض به داور، از زمین اخراج شد هر چند داوران با کوچکترین اعتراض بازیکنان پرسپولیس، عکس العمل نشان می دهند.

بعد از هدر رفتن یک موقعیت خوب برای پرسپولیس در دقیقه 81 علی علیپور در محوطه جریمه گل گهر با گلر تک به تک شد که دروازه بان حریف روی مهاجم سرخپوشان خطا کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. علیپور پشت توپ ایستاد و گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

این بازی در نهایت با نتیجه دو بریک به سود پرسپولیس به سرانجام رسید.

11

منبع: ایران ورزشی

به "شجاع دوباره اخراج شد، ربیع خواه مصدوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاع دوباره اخراج شد، ربیع خواه مصدوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید