غلامرضا محمدی: به خاطر ارنج بد مقابل پتروشیمی شکست خوردیم، رضا یزدانی به آینده امیدوارمان کرد

مدیرفنی تیم آرش زین بابل گفت: دلیل شکست مان مقابل پتروشیمی ارنج بد بود چون کشتی گیران مان را در اختیار نداشتیم.

غلامرضا محمدی: به خاطر ارنج بد مقابل پتروشیمی شکست خوردیم، رضا یزدانی به آینده امیدوارمان کرد

غلامرضا محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درخصوص شکست غیرمنتظره تیمش مقابل پتروشیمی در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر آزاد گفت: گرچه شکست خوردیم اما همچنان سرگروهیم. برخی از بچه های مان را در اختیار نداشتیم و ارنج تیم ما خوب نبود. جز رضا یزدانی، کامران قاسمپور و کشتی گیر خارجی مان در 57 کیلو، سایر نفراتی که در دیدار با پتروشیمی استفاده کردیم حتی نفرات دوم مان نبودند.

وی تاکید نمود: مطمئنا دور برگشت را محکم تر و مطمئن تر شروع خواهیم کرد. حتما از خارجی های مان هم استفاده می کنیم. 5 کشتی گیر خارجی داریم که از سه نفر آنها می توانیم در مبارزه استفاده کنیم. در هفته اول دور برگشت مسابقه حساسی با ستارگان ساری خواهیم داشت و حتما با تمام قوا به مصاف این تیم می رویم.

مدیر فنی تیم کشتی آزاد آرش زین بابل در مورد بازگشت رضا یزدانی به تشک بعد از دو سال دوری از تشک گفت: او خیلی خوب کشتی گرفت و در کمتر از دو دقیقه هم حریفش را با امتیاز عالی شکست داد. بعد از دو سال دوری، خیلی بازگشت خوبی بود و نسبت به آینده امیدوارمان کرد. یزدانی قطعا می خواهد تا المپیک کشتی بگیرد. سال جاری که شرایطی ایجاد نشد که در جهانی بوداپست حضور داشته باشد اما حتما در راه حضور در المپیک، به جهانی بعدی هم فکر می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "غلامرضا محمدی: به خاطر ارنج بد مقابل پتروشیمی شکست خوردیم، رضا یزدانی به آینده امیدوارمان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامرضا محمدی: به خاطر ارنج بد مقابل پتروشیمی شکست خوردیم، رضا یزدانی به آینده امیدوارمان کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید