فایل های حباب دار بازار مسکن بیشتر در کدام مناطق پایتخت وجود دارند

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، خبرنگاران: همزمان با کاهش میانگین قیمت مسکن در شهر تهران و افت محسوس قیمت پیشنهادی تعداد قابل توجهی از فایل های عرضه شده به بازار مسکن، بعضی فایل ها همچنان به عنوان فایل گران تر از حد معمول در بازار مسکن شناسایی و معرفی می شوند.

فایل های حباب دار بازار مسکن بیشتر در کدام مناطق پایتخت وجود دارند

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی تحقیقات میدانی از تازه ترین شرایط بازار معاملات مسکن نشان می دهد در حال حاضر عمده فایل هایی که برای فروش به بازار عرضه شده در سطح متعارف قیمتی یا با قیمتی مناسب تر از ماه گذشته برای متقاضیان قابل خریداری هستند.

با این حال هنوز در میان فایل های فروش مسکن واحدهایی به چشم می خورد که با بهایی بیش از قیمت متعارف نرخ گذاری و به متقاضیان پیشنهاد شده اند. واحدهای مسکونی نوساز بیشترین تعداد فایل های فروش مسکن با قیمت های نامتعارف را به خود اختصاص می دهند؛ هر چند قیمت بعضی واحدهای نوساز نیز تحت تاثیر کاهش قیمت پیشنهادی بعضی دیگر از فایل ها در گروه های سنی مختلف تحت تاثیر قرار گرفته وکاهش یافته است؛ اما بیشترین فایل هایی که طی روزهای اخیر با سطح قیمت نامتعارف به بازار عرضه شده اند واحدهایی با عمر بنای کمتر از یک سال-واحدهای نوساز- هستند.

این در حالی است که در شرایط فعلی تعداد فایل های مسکن با سطح قیمت پیشنهادی نامتعارف در میان میانسال ها و سالخورده های بازار مسکن کاهش یافته است.

منبع: اقتصادنیوز

به "فایل های حباب دار بازار مسکن بیشتر در کدام مناطق پایتخت وجود دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فایل های حباب دار بازار مسکن بیشتر در کدام مناطق پایتخت وجود دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید