فستیوال برف و یخ هاربین 2019

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، اگر به سفر در روزهای سرد زمستانی علاقه زیادی دارید فستیوال برف و یخ هاربین هر سال در فصل زمستان برای افرادی چون شما برگزار می گردد.

فستیوال برف و یخ هاربین 2019

سی و پنجمین سالروز فستیوال بین المللی برف و یخ هاربین در استان هیلونگ جیانگ در شمال چین در تاریخ پنجم ژانویه سال 2019 آغاز و تا سرانجام ماه فوریه ادامه خواهد داشت. البته اگر شرایط آب و هوا مساعد باشد فستیوال تا اوایل مارس نیز ادامه پیدا می نماید. مراسم افتتاحیه فستیوال در مرکز نمایشگاه بین المللی هاربین و ورزشگاه شهر برگزار می گردد. فستیوال برف و یخ هاربین با برنامه ها و سرگرمی های متفاوتی که دارد یکی از بزرگ ترین جاذبه های توریستی شهر هاربین در چین است و هر سال توریست های زیادی را به خود جذب می نماید.

جهانی برف و یخ هاربین در سال 2019 به وسعت بیش از 600 هزار متر مربع است و با 110 هزار متر مکعب یخ و 120 هزار متر مکعب برف ساخته شده است.

تمام شهر هاربین در فصل زمستان پوشیده از برف شده و تبدیل به جهانی سفید شگفت انگیزی می گردد و در واقع مهد هنر مجسمه های برفی و یخی است. فستیوال هاربین تماشاچیان زیادی را از سرتاسر جهان تحت تاثیر مجسمه های بزرگ و شگفت انگیز برفی و برنامه های شاد و سرگرم کننده خود قرار می دهد.

فستیوال هاربین بیش از 2 میلیون تماشاچی را به خود جذب نموده و در میان فستیوال ها و نمایشگاه های سرتاسر جهان یکی از واجب ترین هاست که باید از نزدیک ببینید.

اگر می خواهید سال جاری فستیوال هاربین را از نزدیک نظاره گر باشید باید این تاریخ های شلوغ و گران را انتخاب نکنید: یکم تا سوم ژانویه و چهارم تا دهم فوریه.

در ادامه با هم تصاویر زیبایی از فستیوال برف و یخ هاربین را نظاره گر باشیم.

منبع: بدونیم

به "فستیوال برف و یخ هاربین 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فستیوال برف و یخ هاربین 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید