هفته گردشگری در استان گلستان پررونق تر از گذشته برگزار می گردد

سرپرست معاونت گردشگری استان گلستان گفت: هفته گردشگری در استان گلستان پررونق تر از گذشته برگزار می گردد.

هفته گردشگری در استان گلستان پررونق تر از گذشته برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، احمد تجری سرپرست معاونت گردشگری استان امروز دوشنبه 26 شهریور 97 با اعلام این مطلب اضافه نمود: هفته گردشگری در استان گلستان با شعار گردشگری و تغییر ماهیت به سمت گردشگری الکترونیک هم زمان با سراسر کشور از تاریخ 5مهرماه شروع می گردد.

او ادامه داد: توجه به حضور اقشار مختلف جامعه در راستای توسعه گردشگری و تلاش و تلاش همگانی برای رونق توسعه گردشگری در اولویت برنامه های استان است.

تجری اضافه نمود: در مرکز استان و شهرستان ها بالغ بر 97 برنامه تدوین شده برگزار خواهد شد که از مهم ترین آنها می توان به افتتاح اقامتگاه های بوم گردی ، زنگ گردشگری در مدارس استان ، برگزاری جلسه هم اندیشی با مدیران تاسیسات گردشگری و مسابقات نقاشی بچه ها در کاخ موزه گرگان و برج قابوس اشاره نمود.

سرپرست معاونت گردشگری استان گلستان افزود: غبار روبی گلزار شهدا در شهرستانها و حضور در نماز عبادی سیاسی آدینه و پاکسازی تفرجگاه ها با یاری و حضور سمن ها و همچنین توانمند سازی جوامع محلی در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز از دیگر برنامه های هفته گردشگری در استان گلستان است.

منبع: میراث آریا

به "هفته گردشگری در استان گلستان پررونق تر از گذشته برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته گردشگری در استان گلستان پررونق تر از گذشته برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید