یگان تک تیرانداز یمن جان 30 مزدور سعودی را گرفت

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، یگان تک تیرانداز ارتش یمن و انصارالله طی ساعات اخیر بیش از 30 مزدور ائتلاف سعودی را در جازان و عسیر واقع در جنوب عربستان از پای درآورده است.

یگان تک تیرانداز یمن جان 30 مزدور سعودی را گرفت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فلش و سلفی، نیروهای تک تیرانداز ارتش یمن و انصارالله طی ساعات گذشته بیش از 30 نفر از عناصر شبه نظامی وابسته به ائتلاف سعودی را در جازان و عسیر (جنوب عربستان) هدف قرار داده اند.

یک منبع نظامی یمن گفت که 22 نفر از عناصر مزدور در منطقه جبل قیس در جازان و هشت نفر هم در منطقه علب در عسیر کشته شدند.

از سوی دیگر، پایگاه اطلاع رسانی نظامی یمن (الاعلام الحربی) گفت که نیروهای یمنی روز چهارشنبه پیروز شدند بر چند پایگاه ائتلاف سعودی در محور الظهره در شهرستان خب و الشعف استان الجوف واقع در شمال یمن مسلط شوند.

یگان توپخانه ای ارتش یمن و انصارالله نیز دیشب محل تجمع عناصر مزدور وابسته به ائتلاف متجاوز را در دو استان حجه و جازان هدف قرار داد که به دنبال آن، شماری از شبه نظامیان کشته شدند.

یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله هم در ادامه حملات موشکی خود به مواضع ائتلاف سعودی، دیروز (سه شنبه) یک فروند موشک بالستیک زلزال-1 را به سمت محل تجمع شبه نظامیان در نجران شلیک کرد.

یمن از سال 2015 تاکنون آماج حملات عربستان و ائتلاف متجاوز آن قرار گرفته است و طی پنج سال اخیر، هزاران یمنی جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "یگان تک تیرانداز یمن جان 30 مزدور سعودی را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یگان تک تیرانداز یمن جان 30 مزدور سعودی را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید