بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا با لباس زنانه ، عکس

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، اسپوتنیک نوشت: تابلو نقاشی عجیبی از بیل کلینتون در منزل میلیاردر آمریکایی که به سوء استفاده جنسی از بچه ها متهم بود و در زندان خودکشی کرد، کشف شد.

بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا با لباس زنانه ، عکس

دیلی میل نوشت تابلویی عجیب از بیل کلینتون، رئیس جمهور پیشین آمریکا بر روی دیوار منزل جفری اپستین، میلیاردر آمریکایی که به سوء استفاده جنسی از بچه ها متهم بود و در زندان خودکشی کرد، کشف شد.

کارآگاهان در جست وجو در منزل مجلل جفری آبستین در منهتن، نقاشی بیل کلینتون را در حالی که با یک لباس آبی رنگ زنانه و کفشی پاشنه بلند به رنگ قرمز در دفترش در کاخ سفید نشسته است را یافتند.

به نوشته این روزنامه انگلیسی این لباس زنانه بلند شبیه به لباسی است که مونیکا لوینسکی به تن داشت. همچنین همسرش هیلاری کلینتون هم چنین لباسی داشته و در چند مناسبت با آن حاضر شده بود.این نقاشی توسط پاترینا راین کلایدی خلق شده و هنوز معین نیست این میلیاردر اصل آن را خریداری نموده یا یکی از تابلوهای تقلیدشده از آن را در اختیار داشته است.

لازم به ذکر است جفری آبستین که از دوستان نزدیک دونالد ترامپ بود به اتهام فریب ده ها کودک ونوجوان و سوءاستفاده جنسی از آنها مجرم شناخته شد و به چهل سال زندان محکوم شده بود، اما چند روز پیش در زندان خودکشی کرد، امری که وکیل مدافع قربانیانش آن را به شدت رد می نماید.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا با لباس زنانه ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا با لباس زنانه ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید