تجلیل از ستاره و مرد اخلاق فوتبال هما

باشگاه ورزشی هما در مراسمی از حمید علیدوستی بازیکن و ستاره شاخص سال های پبشین تجلیل خواهد کرد.

تجلیل از ستاره و مرد اخلاق فوتبال هما

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم که با حضور تعدادی از همبازیان و هم نسلان علیدوستی در هما و تیم ملی برگزار خواهد شد، تیم کنندگان مجلس شورای اسلامی و تیم شورای شهر تهران و نیز جمعی از بزرگان و پیشکسوتان ورزش ایران حضور خواهند داشت.

باشگاه هما در نظر دارد طی مراسمی در سالن همایش های باشگاه ضمن تقدیر از علیدوستی به پاس سال ها حضور مستمر او در بالاترین سطح ورزشی و منش و فرهنگ مثال زدنی اش بزرگداشتی را برگزار و سپس زمین چمن مصنوعی فوتبال هما را که اخیراً با همکاری شهرداری منطقه 9 بازسازی و تجهیز شده است را بنام وی نامگذاری و افتتاح کند.

اخیراً باشگاه هما در راستای احیا دوباره مکتب فوتبال و ورزش هما استادیوم فوتبال اصلی خود را بنام بنیانگذار فوتبال هما و معلم اخلاق، مرحوم پرویز دهداری نامگذاری کرده و قرار است سایر اماکن این باشگاه بنام بزرگان و قهرمانان ورزش هما نامگذاری گردد.

در حاشیه این مراسم از جعفر تبریزی عکاس قدیمی ورزش که عکس معروف علیدوستی را گرفته تقدیر خواهد شد.

از نکات جالب توجه این برنامه، حضور و رویارویی فوتبالی در بازی افتتاحیه بین چهره هایی مثل مهندس محسن هاشمی رئیس شورای شهر و همکارانش در مقابل دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس و همکارانش است.

این بازی ها تحت عنوان جام دوستی در یک تورنمنت چهارجانبه در روز یک شنبه 26 اسفند و پس از مراسم که در ساعت 15 همان روز برگزار می گردد، در ساعت 16 آغاز می گردد.

بازی افتتاحیه را تیم شورای شهر به مصاف تیم مجلس شورای اسلامی می رود و بازی دوم را منتخب هما و یاران علیدوستی (متشکل از هم نسلان و ستاره های فوتبال و هنرمندان) برگزار می کنند که بعد از بازی نهایی برنده تورنمنت جام دوستی را که از این پس در تقویم سالیانه باشگاه هما با اهداف خیرخواهانه و فرهنگی قرار می گردد، برای اولین بار بالا سر خواهد برد.

به گفته بابایی مدیر باشگاه هما، توپ امضا شده این بازی به خیریه ای اهدا خواهد شد تا با حراج آن، کمکی به این خیریه انجام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تجلیل از ستاره و مرد اخلاق فوتبال هما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از ستاره و مرد اخلاق فوتبال هما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید