حدادی: آسیب زدن به اموال عمومی همیشه محکوم است

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: کسی که به اموال عمومی آسیب بزند، در هر کجای دنیا باشد، محکوم است.

حدادی: آسیب زدن به اموال عمومی همیشه محکوم است

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ فلش و سلفی، احسان حدادی در گفت وگو با فارس، در مورد شرایطش گفت: قرار است یک ماهی را در اردوی کیش باشم و بعد از آن، احتمالا یک اردوی برون مرزی را خواهیم داشت .

وی در مورد اینکه شرایط مک ویلکینز مربی آمریکایی ات به کجا رسید و آیا به کیش می آید یا خیر، گفت: فکر می کنم قراردادش نوشته شده اما هنوز از ادامه کار خبری ندارم. از سوی دیگر چون با چینی ها قرارداد دارد، نمی تواند به کیش بیاید .

امیدوارم نامزدها به یک اجماع خوبی برسند

قهرمان پرتاب دیسک آسیا در مورد ثبت نام نامزدها برای انتخابات دوومیدانی گفت: امیدوارم اتفاقات خوبی برای این رشته رقم بخورد و دوستان به اجماعی برسند که یک رقابت خوبی را ببینیم. اینطور نباشد که رای ها تقسیم شود و کسی که انتخاب می شود، با قاطعیت نباشد. امیدوارم هرکسی که می آید، دوومیدانی را از حواشی دور کند و بلد باشد چطور با یک المپین رفتار و خواسته های او برآورده کند .

وی در مورد جلسه اش با وزیر ورزش گفت: وزیر ورزش همیشه به بنده محبت داشته و در این جلسه هم پیرامون مسائل و مسائل صحبت کردیم و من هم خواسته هایم را به او اعلام کردم .

گفتند برای دیده شدن به زنجان رفته ام، کسی که به اموال عمومی آسیب بزند، محکوم است

نایب قهرمان المپیک و قهرمان 5 دوره بازی های آسیایی در مورد حواشی که به خاطر حضور در راهپیمایی زنجان برایش پیش آمده بود، گفت: من طرح استعدادیابی را در کشور آغاز کردم. پیش از زنجان، در خراسان رضوی و خراسان جنوبی کارهایی انجام دادیم و هدفم این است که در تمام کشور آن را اجرا کنم. اخیرا هم با دعوت هیأت زنجان به این استان رفتم. هم مراسم تجلیل از برترین ها بود و هم استعدادیابی، اما متاسفانه بحث هایی در این سفر صورت گرفت که اصلا درست نبود .

حدادی گفت: خیلی ها گفتند حدادی می خواهد دیده شود که به راهپیمایی رفته است. من نیازی به دیده شدن ندارم. 18 سال است با کمی و کاستی پرچم ایران را بالا بردم و اگر می خواستم دیده شوم، در تهران که بیشتر می توانستم این کار را انجام دهم. یکسری افراد که هیچ جایگاهی نداشتند و به خارج کشور پناهنده شده اند، حرف هایی می زنند که تشویش اذهان عمومی است. مردمی که باید متوجه شوند، می شوند. کسی که بخواهد به اموال عمومی آسیب برساند و مردم را دچار مشکل کند، کارش محکوم است. حالا فرقی نمی کند چه کسی باشد. من گفتم هیچ کسی دلش برای مردم ایران نمی سوزد و خودمان باید دلمان به حال خودمان بسوزد .

فحاشی زیادی در فضای مجازی کردند، دینم را باید برای کشورم ادا کنم

وی ادامه داد: متاسفانه در این چند روزه در فضای مجازی خیلی بی احترامی به من اجرا شده است. من آدم سیاسی نبودم و فقط کشور و مردمم را دوست دارم. دوستانی که علیه من حرف می زنند و فحاشی می کنند، چرا آن زمانی که در اردوهای طولانی آسیب می دیدم و مصدوم می شدم یاد من نبودند؟ من فقط برای استعدادیابی به شهرهای مختلف می روم تا دینم را به این کشور ادا کنم، چون کشور برایم هزینه کرده است .

قهرمان پرتاب دیسک آسیا تاکید کرد: کسانی که این مسائل را به وجود آوردند، نه می خواهند ما پشت کشورمان باشیم و نه پشت مردم. آنها از من شناخت ندارند که این حرف ها را می زنند .

تاثیر این تحریم ها خیلی زیاد بوده است، پیشنهادی زیادی را رد کردم

حدادی تاکید کرد: هر کاری که کردم، برای مردم و کشورم بوده است . تاثیر این تحریم ها شاید بیشتر از خیلی مردم روی من بود چون نتوانستم اسپانسری جذب کنم و مسابقات زیادی را از دست دادم. چندین پیشنهاد خارجی از کشورهای مختلف داشتم اما به خاطر کشور و مردمم با تمام کمی ها و کاستی ها ماندم و ساختم تا پرچم ایران را بالا ببرم .

وی بیان نمود: اکثر این افراد که حرف هایی را علیه من می زنند، بیرون از ایران هستند و برخی افراد معلوم الحال هم در داخل آن را تکرار می کنند. آنها باید بدانند که فقط ورزشکاران هستند که می توانند پرچم ایران را در کشورهای دیگر به اهتزاز دربیاورند .

انتهای پیام ،

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حدادی: آسیب زدن به اموال عمومی همیشه محکوم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی: آسیب زدن به اموال عمومی همیشه محکوم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید