عبدالمهدی پنجشنبه آینده دولت را تحویل می دهد

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، دفتر نخست وزیر مستعفی و رئیس دولت پیشبرد امور عراق اعلام نمود که در صورت عدم توافق بر سر کاندیدای نخست وزیری، پنجشنبه آینده دولت را تحویل رئیس جمهور این کشور خواهد داد.

عبدالمهدی پنجشنبه آینده دولت را تحویل می دهد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فلش و سلفی، در آستانه سرانجام مهلت قانونی دولت پیشبرد امور عراق، دفتر عادل عبدالمهدی بر تحویل این دولت در راس موعد مقرر تاکید نمود.

در همین ارتباط، ولیم ورده سخنگوی مطبوعاتی دفتر نخست وزیری عراق گفت: در صورت عدم حصول توافق بر سر کاندیدای نخست وزیری عراق، دولت پیشبرد امور طبق قانون، پنجشنبه آینده تحویل رئیس جمهور داده می گردد.

به گزارش السومریه نیوز، وی اضافه نمود: مدت زمان قانونی دولت پیشبرد امور، پنجشنبه آینده به سرانجام می رسد و این دولت طبق قانون مجبور خواهد شد آن را تحویل برهم صالح دهد.

همزمان، برهم صالح رئیس جمهور عراق روز یکشنبه با ارسال نامه ای به محمد الحلبوسی رئیس مجلس این کشور از وی خواسته تا بزرگترین فراکسیون مجلس را جهت معرفی کاندیدای نخست وزیری معین کند.

در نامه رسمی که صالح به الحلبوسی ارسال نموده، آمده است: از ریاست پالمان عراق می خواهم که بزرگترین فراکسیون را جهت معرفی کاندیدای نخست وزیری، طبق ماده 76 قانونی اساسی، تعیین کند(جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس

به "عبدالمهدی پنجشنبه آینده دولت را تحویل می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدالمهدی پنجشنبه آینده دولت را تحویل می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید