کدام کشورها حاضر به بازی با تیم ملی فوتبال ایران نشدند؟

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، طبق اعلام فدراسیون فوتبال، 9 کشور به درخواست ایران برای برگزاری بازی تدارکاتی پاسخ منفی داده اند؛ از برزیل و پاراگوئه گرفته تا امارات و هندوستان!

کدام کشورها حاضر به بازی با تیم ملی فوتبال ایران نشدند؟

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، تیم ملی فوتبال ایران در حالی برابر بحرین و عراق در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 مغلوب شد که از عدم انجام بازی های تدارکاتی در فیفادی به عنوان یکی از ضعف های فدراسیون فوتبال یاد می گردد.

فدراسیون که چند فیفادی گذشته را از دست داد و نتوانست ملاقاتی برای تیم ملی فراهم کند، برای 28 آبان هم نتوانسته با هیچ کشوری برای ملاقات محبت آمیز به توافق برسد.

فدراسیون فوتبال امروز با انتشار اطلاعیه از رسانه ها و کارشناسان خواست که نقدهای منصفانه ای داشته باشند. در بخشی از این اطلاعیه درباره عدم برگزاری بازی محبت آمیز آمده است: استرالیا، ژاپن، چین، پاراگوئه، برزیل، امارات، لیبریا، هند و گرجستان کشورهایی بودند که فدراسیون با آنها به مرحله مذاکره رسید. درخواست رقم های بالا از سوی شرکت های برگزارکننده، عدم توافق بر سر محل برگزاری و بعضا تمایل نداشتن به مسابقه در آن تاریخ در نهایت باعث عدم انجام مسابقه شد.

به این ترتیب سخت بودن کار مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران بدون برگزاری بازی های تدارکاتی بین المللی دو چندان می گردد؛ آنهم در شرایطی که کار تیم ملی برای صعود به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی دشوارتر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کدام کشورها حاضر به بازی با تیم ملی فوتبال ایران نشدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام کشورها حاضر به بازی با تیم ملی فوتبال ایران نشدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید