4000 طرح ورزشی ناتمام در کشور وجود دارد

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، جمشید تقی زاده شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از بزرگترین نمایشگاه فرهنگی، ورزشی کشور در یکی از بوستان های سمنان به مناسبت هفته دولت، با بیان اینکه این استان دارای 90 طرح ورزشی نیمه تمام است، ابراز کرد: در سطح کشور چهار هزار طرح نیمه تمام ورزشی وجود دارد.

4000 طرح ورزشی ناتمام در کشور وجود دارد

وی با بیان اینکه اتمام طرح های نیمه تمام در 31 استان می تواند منجر به افزایش سرانه ورزشی در سطح کشور گردد، ابراز کرد: این اقدام زیرساختی برای توسعه ورزش همگانی یک احتیاج ضروری است.

ضرورت جذب سرمایه گذار در حوزه ورزش

معاون وزیر ورزش در امور پارلمانی با بیان اینکه هماهنگی مدیران کل ورزش و جوانان استان های 31گانه کشور با وزارت ورزش و جوانان برای اتمام طرح های نیمه تمام عمرانی ضروری است، تاکید داشت: یکی از ضرورت ها در این زمینه جذب سرمایه گذار است.

تقی زاده در دومین بخش از سخنان خود ضمن بیان اینکه فضای ورزشی سمنان استانداردهای ملی را دارد، ابراز کرد: این استان با ظرفیت های ویژه ای که دارد می تواند به سمت بین المللی سازی امکانات و داشته ها نیز حرکت کند.

وی با بیان اینکه سمنان یکی از مستعدترین استان های کشور در زمینه ورزش است، تاکید نمود: این استان دارای ورزشکاران خوبی در رشته های تیمی و انفرادی و همچنین رزمی است که در سطح کشور، آسیا و دنیا می درخشند.

ضرورت معرفی رئیس هیئت فوتبال استان سمنان

معاون هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان در ادامه به موضوع عدم برگزاری مجمع عمومی هیئت فوتبال استان سمنان نیز اشاره نمود و درباره تاخیر برگزاری این نشست، شرح داد: با رایزنی های انجام شده این مجمع به زودی تشکیل جلسه می دهد.

تقی زاده با بیان اینکه شب گذشته درباره شکل گیری هر چه سریع تر مجمع هیئت فوتبال سمنان با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت شده است، تاکید نمود: تاکید فدراسیون نیز بر تسریع روند برگزاری این مجمع است تا مسئول هیئت فوتبال استان به زودی معرفی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "4000 طرح ورزشی ناتمام در کشور وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4000 طرح ورزشی ناتمام در کشور وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید