اسپالتی: مسی است که تفاوت را رقم می زند، نه ایکاردی!، شکست سختی مقابل لاتزیو خوردیم

لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم فوتبال اینتر می گوید نبود مائورو ایکاردی تأثیر زیادی بر تیمش نمی گذارد.

اسپالتی: مسی است که تفاوت را رقم می زند، نه ایکاردی!، شکست سختی مقابل لاتزیو خوردیم

به گزارش خبرنگاران، لوچانو اسپالتی که تیم تحت هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته بیست ونهم سری A ایتالیا در استادیوم جوزپه مه آتزا با نتیجه یک بر صفر مغلوب لاتزیو شد، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما شکست سختی مقابل رقیب مستقیم خود خوردیم که آنها هم در کوشش برای کسب سهمیه هستند. ما در مدت زیادی از این دیدار بر بازی کنترل داشتیم، اما بدشانس بودیم و فرصت های خودمان را به هدر دادیم. در ادامه هم در نتیجه عقب افتادیم و این اجازه را به لاتزیو دادیم تا روی کارهای دفاعی تمرکز کند. لاتزیو با بال های کناری خود فشار آورد و ما هم سازماندهی خوبی نداشتیم. لاتزیو با این شیوه بازی مقابل تمامی رقبا می تواند خلق موقعیت کند و در تقابل با ما هم در اولین فرصتی که نصیب شان شد به گل رسیدند.

سرمربی ایتالیایی اینتر در مورد خط زدن نام ایکاردی از لیست تیمش برای این دیدار گفت: من کارم را به خوبی می دانم. مائورو به خاطر رفتاری که داشته، باید در این بازی از ترکیب بیرون گذاشته می شد و بازیکنان دیگر بازی می کردند. اوضاع کاملاً روشن است و همه می توانند ببینید که چه اتفاقاتی افتاده و همه چیز آشکار است. به اعتقاد من ایکاردی می توانست 20، 30 دقیقه و حتی یک نیمه بازی کندف اما موضوع این نیست. بازیکنانی که در ترکیب هستند، آنها هم احتیاج به بازی کردن دارند. باید به بازیکنان دیگر هم ارزش قائل شد.

وی ادامه داد: ایکاردی لازم بود که یک بازی از ترکیب تیم بیرون باشد، اگر او به رفتاری که اخیراً در پیش گرفته ادامه دهد، سپس می تواند به ترکیب تیم بازگردد. مردم می گویند ما بدون ایکاردی می بازیم، اما نباید فراموش کنید که اینتر با وجود ایکاردی سال ها به لیگ قهرمانان راه نیافت و اینتر شکست های بدتر از این را هم با ایکاردی تجربه نموده است. با تمامی احترامی که برای مائور قائل هستم باید بگویم که این لیونل مسی است که تفاوت را رقم می زند، نه ایکاردی! حرفه ای گری و احترام به خود همه چیز است. نظم همه چیز است. باید رفتاری توأم بااحترام در رختکن داشته باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسپالتی: مسی است که تفاوت را رقم می زند، نه ایکاردی!، شکست سختی مقابل لاتزیو خوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی: مسی است که تفاوت را رقم می زند، نه ایکاردی!، شکست سختی مقابل لاتزیو خوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید