جزئیات واریز حقوق اسفند فرهنگیان با افزایش امتیازات قانون مدیریت

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه رتبه بندی و افزایش های فصل دهم اعتراضاتی رقم زد و وزیر آموزش و پرورش جلسه ای با رییس سازمان برنامه جلسه داشت، توضیحاتی درباره واریز حقوق اسفند ارائه کرد.

جزئیات واریز حقوق اسفند فرهنگیان با افزایش امتیازات قانون مدیریت

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی به نقل از تسنیم، علی اللهیار ترکمن اظهار کرد: در مورد حقوق اسفندماه، رتبه بندی و افزایش های فصل دهم نیز همه نظرات و اعتراضاتی که مطرح بود، آنالیز شد، اعتراضاتی که واکنش سازمان برنامه و بودجه را به دنبال داشت و نگرانی هایی را برانگیخت، همین موجب شد وزیر آموزش و پرورش با رییس سازمان برنامه و بودجه جلساتی داشت و نهایتا سوء تفاهم ها مرتفع شد و ظرف چند روز آینده حقوق اسفندماه نیز براساس همین افزایش ها پرداخت خواهد شد.

وی با طرح احتمال استمرار چرخه کروناویروس تا انتها اردیبهشت ماه گفت: برنامه های قبلی اعم از دورکاری همکارانی که ریسک بالا محسوب می شوند، لغو جلسات و همایش ها و سایر برنامه های پیشگیرانه همچنان به قوت خود باقی است.

وی در ادامه گفت: عدم اسکان مدارس حتی برای یک نفر مورد تاکید شخص وزیر آموزش و پرورش است و از مدیران می خواهم در این زمینه حساسیت لازم را داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات واریز حقوق اسفند فرهنگیان با افزایش امتیازات قانون مدیریت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات واریز حقوق اسفند فرهنگیان با افزایش امتیازات قانون مدیریت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید