بهروزی راد: مدال پارالمپیک توکیو بزرگترین آرزوی من است، از لبخند رضایت سهرابیان خوشحالم

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، دارنده مدال برنز مسابقات جهانی مجارستان می گوید بزرگ ترین آرزویش کسب مدال پارالمپیک توکیو است.

بهروزی راد: مدال پارالمپیک توکیو بزرگترین آرزوی من است، از لبخند رضایت سهرابیان خوشحالم

شهلا بهروزی راد پس از کسب مدال برنز جهانی مجارستان و سهمیه بازی های پارالمپیک 2020 توکیو در گفت وگو با وبلاگ فلش و سلفی، درباره مسابقات جهان مجارستان، اظهار کرد: مسابقات جهانی مجارستان به دلیل این که در آن سهمیه بازی های المپیک و پارالمپیک نیز توزیع می شد، از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و تمام کشورها با قدرت در این رویداد حضور پیدا کرده بودند. بنابراین دریافت مدال و سهمیه واقعا کار سختی بود. به هر صورت خوشحالم که چنین اتفاق بزرگی برای من در جهانی مجارستان رقم خورد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بزرگترین هدف شما کسب سهمیه بازی های پارالمپیک 2020 توکیو بود یا خیر، گفت: من نمی توانم به صراحت اعلام کنم که با کسب سهمیه بازی های پارالمپیک 2020 توکیو به تمام اهداف خود دست پیدا کردم، مهم ترین هدف من کسب مدال بازی های پارالمپیک 2020 توکیوست که برای دستیابی به چنین هدفی از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد تا با قدرت در توکیو ظاهر شوم.

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی مجارستان با تشکر از زحمات نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی اضافه نمود: اگر امروز در مسابقات جهانی مجارستان پیروز به کسب مدال برنز و سهمیه بازی های پارالمپیک 2020 توکیو شدم به خاطر حمایت های بی شائبه نایب رییس بانوان فدراسیون قایقرانی بود که در طی مدت حضورم در تمرینات با دادن روحیه، انگیزه من را برای کسب مدال و سهمیه چند برابر کرده بود.

بهروزی راد با بیان این که برای پیروزیت در بازی های پارالمپیک نیاز به حمایت ویژه مسئولان دارم، گفت: امیدوارم بعد از این پیروزیت شرایطی پیش آید که مسئولان بهای بیشتری به ورزشکاران بدهند تا در میادین پارالمپیک بهتر ظاهر شوم.

وی اضافه نمود: با توجه به حمایت خوبی که سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی از من و سایر قایقرانان معلول داشت، تلاشم بر این بود که با پیروزیت در جهانی مجارستان به زحمات وی پاسخ مثبت بدهم که متاسفانه دریافت سهمیه و مدال جهانی من مصادف با داغدار بودن رییس فدراسیون قایقرانی بود. امیدوارم با این پیروزیت توانسته باشم لبخند را دوباره بر روی لبان رییس فدراسیون آورده و بگویم پیروزیت خود را مدیون زحمات او می دانم.

دارنده مدال برنز مسابقات جهانی مجارستان در پاسخ به این پرسش که برای کسب سهمیه چه مدت تمرین داشته، گفت: از دی سال گذشته تا اواخر مرداد هر روز به مدت 5 ساعت در دریاچه ورزشگاه آزادی تمرین داشتم و شاید در طی این مدت فقط دو بار برای دیدن خانواده ام به کرمانشاه رفتم.

بهروزی راد پیرامون این پرسش که بعد از بازگشت از مجارستان تمرینات خود را از چه زمانی شروع خواهد کرد، اضافه نمود:چون زمان زیادی تا شروع بازی های پارالمپیک 2020 توکیو نداریم. بعد از بازگشت از مجارستان تمرینات خود را شروع خواهم کرد تا حضور قویتری در توکیو نسبت به ریو داشته باشم. هدف گذاری من ابتدا راهیابی به فینال و سپس کسب مدال است که برای رسیدن به این هدف سخت تلاش خواهم کرد.

وی در سرانجام گفت: من مدال جهانی خود را به صادقی کیا یکی از حامیان مالی خود تقدیم می کنم که تا به امروز برای پیروزیت من همواره حامی و پشتیبان مالی بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهروزی راد: مدال پارالمپیک توکیو بزرگترین آرزوی من است، از لبخند رضایت سهرابیان خوشحالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهروزی راد: مدال پارالمپیک توکیو بزرگترین آرزوی من است، از لبخند رضایت سهرابیان خوشحالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید