رویای سولسشایر؛ تکرار زوج کول و یورک توسط رشفورد و مارسیال

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، سرمربی شیاطین سرخ امیدوار است دو مهاجم این تیم، خاطرات شیرین زوج اسطوره ای خط حمله منچستریونایتد را تکرار کنند.

رویای سولسشایر؛ تکرار زوج کول و یورک توسط رشفورد و مارسیال

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، نشریه انگلیسی سان گزارش داد، اولگنار سولسشایر می خواهد مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال تبدیل به اندی کول و دوایت یورک جدید منچستریونایتد شوند. سرمربی نروژی شیاطین سرخ به همین منظور تمرینات ویژه و اضافه بر سازمانی برای دو مهاجم خود در نظر گرفته تا این دو به هماهنگی و درک بیشتری از یکدیگر برسند.

در پیروزی 4 بر صفر منچستریونایتد مقابل چلسی در هفته اول لیگ برتر انگلیس، رشفورد 21 ساله 2 بار و مارسیال 23 ساله یک بار پیروز به گلزنی شدند. سولسشایر بر این باور است که زوج جوان خط حمله اش اگر به درک خوبی از بازی یگدیگر برسند، می توانند مانند زوج مرگبار پیشین شیاطین سرخ باشند، به همین خاطر روملو لوکاکو را در لیست فروش گذاشت تا این دو بازیکن فرصت بیشتری برای بازی کنار هم پیدا کنند.

اندی کول و دوایت یورک در فصل 99-1998 که منچستریونایتد سه گانه قهرمانی انگلیس و اروپا را کسب کرد، روی هم رفته 53 گل وارد دروازه رقبا کردند که از این تعداد، 35 گل را در لیگ برتر انگلیس به ثمر رساندند. این درخشش فصل بعد از آن هم ادامه داشت و این زوج افسانه ای روی هم 46 گل زدند.

در حالی سولسشایر چنین رویایی در سر دارد که مارسیال فرانسوی فصل گذشته 12 گل و رشفورد انگلیسی هم 13 گل در رقابت های مختلف به ثمر رساندند که روی هم 25 گل می شود و این با آمار درخشان زوج کول و یورک هنوز فاصله زیادی دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رویای سولسشایر؛ تکرار زوج کول و یورک توسط رشفورد و مارسیال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویای سولسشایر؛ تکرار زوج کول و یورک توسط رشفورد و مارسیال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید