ویزیت ایرانسلی ها با پزشکت، آنلاین و با تخفیف است

به گزارش وبلاگ فلش و سلفی، ایرانسل شرایطی فراهم نموده تا مشترکانش بتوانند پس از نصب اپلیکیشن پزشکت، اعتبار هدیه دریافت نمایند و از پزشکان این سامانه آنلاین، به صورت تصویری، صوتی و متنی مشاوره بگیرند.

ویزیت ایرانسلی ها با پزشکت، آنلاین و با تخفیف است

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، شرایطی فراهم شده است تا ایرانسلی ها بعد از نصب اپلیکیشن پزشکت، 30 هزار تومان اعتبار هدیه دریافت نمایند و با پزشکان متخصص این سامانه، علائم نگران نماینده خود را در میان بگذارند و بدون احتیاج به مراجعه حضوری، از تشخیص تخصصی برخوردار شوند.

اپلیکیشن پزشکت، اپلیکیشن تخصصی ویژه ارائه مشاوره آنلاین در حوزه های مختلف سلامت است که امکان مشاوره های تصویری، صوتی و متنی، اطلاع رسانی عمومی در حوزه بهداشت و سلامت، ارائه مطالب به روز پزشکی و کاربردی، دسترسی آسان به پزشک متخصص، کاهش هزینه ها در برخورداری از خدمات پزشکی و مدیریت زمان را در اختیار افراد می گذارد.

این اپلیکیشن به وسیله اپ استورهای معتبر برای گوشی های اندروید، به وسیله وبسایت برای گوشی های آیفون و به وسیله نسخه وب در دسترس است.

به وسیله این اپلیکیشن، امکان استفاده و بهره گیری از مشاوره 35 شاخه مختلف دانش پزشکی اعم از گوش و حلق و بینی، طب فیزیکی و توانبخشی، رادیولوژی، جراحی مغز و اعصاب، پزشکی ورزشی، پزشک خانواده، اورژانس، بچه ها، طب سنتی، رادیو انکولوژی، جراحی، پزشک کار، پزشک بیهوشی، ماما، طب هوا و فضا، روانپزشکی، چشم پزشکی، پزشکی هسته ای، داروساز، بیماری های عفونی و گرمسیری، اورولوژی، قلب و عروق، روانشناسی، پوست و مو، پزشک عمومی، پاتولوژی آسیب شناسی، نورولوژی، کاردرمانگری و فیزیوتراپی، زنان و زایمان، دندانپزشکی، تغذیه و رژیم درمانی، پزشکی قانونی و پزشک اجتماعی در دسترس است.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، پیش از این نیز این امکان را فراهم نموده بود تا مشترکان بتوانند در شرایط حساس شیوع ویروس کرونا در ایران، نهایت استفاده را از خدمات متنوع دیجیتال نظیر آموزش آنلاین و ... داشته باشند.

2121

منبع: خبرآنلاین

به "ویزیت ایرانسلی ها با پزشکت، آنلاین و با تخفیف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزیت ایرانسلی ها با پزشکت، آنلاین و با تخفیف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید